עריכת לשון

"כתיבה זה קל. צריך פשוט למחוק את כל המילים המיותרות."

(מארק טווין)

עריכת לשון היא ליטוש לשוני מקצועי של טקסט או ספר שעבר עריכת ספרות. מטרתה לשדרג את הטקסט ברמה שפתית, כך שכל אדם יוכל לקרוא ולהבין את הרעיונות המוצגים בו בקלות. זה כולל תיקון משפטים מסורבלים, שגיאות כתיב והקלדה, העשרת השפה ואוצר המילים, חלוקה נכונה לפסקאות ותיקון סימני פיסוק (תורה שלמה בפני עצמה).

כל טקסט זקוק לעריכת לשון. רובנו כלל לא מודעים לשגיאות הלשון והעברית הרווחות בימינו, ולכן אל לנו להפחית בחשיבות של עריכת לשון מקצועית. אם הספר, המאמר או הפוסט שלכם כתוב במשפטים ארוכים ומסורבלים, עם שגיאות כתיב או סימני הפיסוק ממוקמים בו לא נכון – הקריאה תהיה קשה ומסובכת יותר, והקורא עלול לנטוש אותו.  

מלאכת עריכת הלשון היא מדויקת, סיזיפית ומצריכה ריכוז, ולכן רק אדם מוסמך יכול לבצע אותה. בעבודת העריכה חשוב לי לאזן בין כללי האקדמיה העברית ללשון לבין שמירה על רוח הטקסט וסגנון הכתיבה הייחודי של הכותב (וזהו גם הכלל הראשון שאני מעבירה לתלמידיי בקורס עריכת לשון).

בתהליך קצר וממוקד, אעזור לטקסט שלכם להפוך קולח, קריא ובהיר, ואתם תוכלו להעבירו לכל גוף או הוצאה ב"ראש שקט".

– אשמח לבצע ולשלוח לכם דוגמת עריכה חינמית על הטקסט שלכם באורך חצי עמוד
– אני עורכת ספרים בכל הז'נרים, מסמכים רשמיים וכל טקסט שיש ברושתכם וזקוק לליטוש
– כותבים שספרם עבר עריכת ספרות אצלי יזכו ל-20% הנחה בעריכת הלשון

ספרים שעברו את התהליך איתי

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר ודוגמת עריכה חינם שאבצע על הטקסט שלכם

הצהרת נגישות

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע ומשמש גם כחנות הגדולה בעולם עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה וקנייה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים של בית העסק שלנו יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבורם, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצג תפריט הנגשה (סימן בינלאומי מוסכם בצידו השמאלי של המסך). לחיצה על הסימן מאפשרת פתיחת תפריט כפתורי הנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera . הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן כרום
בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

ככל ונתקלת בבעיה בעניין הנגישות אנא פנה אלינו במייל: barbarape6@gmail.com