עריכת ספרות

יש אלף דרכים לספר סיפור – איך אתם בוחרים לספר את הסיפור שלכם?

סיימתם לכתוב את הספר שלכם, ומבחינתכם הוא מוכן לצאת לאור, ככה, כפי שהוא. הוא הרי מושלם, נכון?
חכו – גם אם נדמה לכם שכתבתם יצירה "מושלמת", אתם זקוקים לעריכת ספרות מקצועית, שתעלה את הספר שלכם אל השלב הבא.

עריכת ספרות היא מסע משותף לליטוש עמוק של ספר לאחר כתיבתו. כמו שמלטשים אבן כדי שתהפוך ליהלום, כך תהליך העריכה עוזר לכם ללטש את העלילה, את הדמויות, את המבנה ואת סגנון הכתיבה של הספר שלכם, והופך אותו ליצירה ייחודית, חד-פעמית, עמוקה ושלמה, היצירה שתמיד רציתם לכתוב.

בתהליך של כמה חודשים נאתר חורים וסתירות בעלילה; נעמיק את אופיין של הדמויות, את הקונפליקטים שלהן ואת שפתן (כן, גם של דמויות המשנה, גם אלו ששכחתם מהן לגמרי); נזהה נקודות לשיפור ונקודות לשימור בסגנון הכתיבה; נשכתב קטעים "משעממים" שמפריעים לרצף הקריאה; ונוודא שפרק מסתיים בנקודת שיא שמובילה את הקורא אל הפרק הבא.

בתהליך מאתגר ומספק מאין כמוהו, אהווה לכם מסגרת עוטפת ומסודרת לעבודה על הספר שלכם, ובסופו תוכלו לשלוח את הספר המוכן לכל הוצאה מוכרת או להוציאו עצמאית.

– אשמח לבצע ולשלוח לכם דוגמת עריכה חינמית על הטקסט שלכם באורך חצי עמוד
– אני עורכת ספרים בכל הז'נרים – ספרי פרוזה, ספרי עיון, ספרי זיכרונות וספרי ילדים
– התהליך כולל פגישה אישית שתתקיים אונליין או פנים אל פנים בחיפה או בתל אביב

ספרים שעברו את התהליך איתי

צרו קשר

לקבלת הצעת מחיר ודוגמת עריכה חינם שאבצע על הטקסט שלכם

הצהרת נגישות

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע ומשמש גם כחנות הגדולה בעולם עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה וקנייה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים של בית העסק שלנו יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבורם, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצג תפריט הנגשה (סימן בינלאומי מוסכם בצידו השמאלי של המסך). לחיצה על הסימן מאפשרת פתיחת תפריט כפתורי הנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera . הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן כרום
בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

ככל ונתקלת בבעיה בעניין הנגישות אנא פנה אלינו במייל: barbarape6@gmail.com