קורסים וסדנאות

"אני כותב כדי לשוטט בתוכי."

(ז'ורז' פרק)

אני מנחה סדנאות כתיבה המיועדות לאוהבי המילה הכתובה, למי שרוצה לשפר את יכולות הכתיבה שלו, להתנסות בז'נרים ובסגנונות כתיבה שונים, לקבל רעיונות ליצירה הארוכה הבאה, להקריא מיצירותיו ולקבל פידבק מכותבים אחרים, ולהכיר כותבים וכותבות במסגרת איכותית וכיפית.

כתיבה יוצרת 1:1 

שיעור פרטי וכיפי של שעה בזום או פנים אל פנים, שבו אקרא איתכם טקסטים, אתן לכם תרגילי כתיבה משעשעים ותוכלו לשפר את יכולות הכתיבה שלכם או להתחיל יצירה ארוכה. השיעור מתאים למבוגרים, לנוער ואפילו לילדים.

סדנה קבוצתית 

מעוניינים בסדנה פרטית של שעתיים או סדרת מפגשים קבועה?
אני מעבירה סדנאות קבוצתיות בנושאים שונים ומגוונים לערב חברות, לגיבוש בארגונים ולקבוצת כותבים מגובשת שמעוניינת לשפר את יכולותיה. בסדנה נקרא טקסטים, נתאמן בתרגילי כתיבה מעניינים ומשעשעים ולכל משתתף יהיה זמן לקרוא ולקבל ביקורת משאר המשתתפים.

הסדנאות הפעילות כרגע

סדנת בוקר

  • זום
  • ימי שני
  • 10:00 - 12:00

סדנת ערב

  • זום
  • ימי רביעי
  • 18:00 - 20:00
צרו קשר

להרשמה לסדנת כתיבה פרטית או קבוצתית בהתאמה אישית ולהרשמה לסדנאות הפעילות כרגע

הצהרת נגישות

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע ומשמש גם כחנות הגדולה בעולם עבור כלל המשתמשים ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר חווית גלישה וקנייה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים של בית העסק שלנו יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבורם, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצג תפריט הנגשה (סימן בינלאומי מוסכם בצידו השמאלי של המסך). לחיצה על הסימן מאפשרת פתיחת תפריט כפתורי הנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.

התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera . הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן כרום
בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

ככל ונתקלת בבעיה בעניין הנגישות אנא פנה אלינו במייל: barbarape6@gmail.com